top of page

ČASTÉ DOTAZY K TVORBĚ WEBU

 • Kolik to bude stát
  Na to se budeme muset sejít. Domluvte si nezávaznou schůzku, kde projdeme rozsah Vašeho webu. Cena webu / e-shopu se odvíjí od rozsahu, počtu stránek, velikosti obsahu na jednotlivých stránkách, požadavků na grafiku, implementovaných funkcích, míře automatizace. Pro představu, weby, které najdete v portfoliu se aktuálně pohybují od 20.000 Kč a výš. Platí se předem, platbu lze rozdělit na 2 – 3 části. Hodinová sazba u mimo projektových zakázek 1.000,- Kč / hodina.
 • Jak dlouho to bude trvat
  Po objednání sestavuji detailnější termínový plán, milníky, kdy je, co potřeba z Vaší strany a kdy já prezentuji jednotlivé části webu. Cca do týdne od objednání / první platby je online schůzka, na které dáváme dohromady podrobnější strukturu / obsah, strategii webu. Pak je čas na přípravu podkladů (fotky, texty) z Vaší strany, 2 - 4 týdny či dle potřeby. Tvorba prezenčního 5ti stránkového webu trvá cca 3 - 4 týdny, pokud mám všechny podklady nebo může být i rozvolněna do delšího období cca 6 - 8 týdnů, pokud se podklady dodávají postupně, souběžně s mou tvorbou a s ohledem na Vaše časové možnosti řešit web.
 • Jak probíhají konzultace a kontrola průběhu prací
  V rámci milníků "kontrolních dnů" web prezentuji přes Zoom a sdílenou obrazovku. Dále komunikujeme přes email, messenger nebo whatsapp, jak komu vyhovuje. Posílám náhledy / printscreeny jednotlivých stránek a jejich navržené varianty apod. Web je od prvního návrhu dostupný na dočasné adrese, kde si ho můžete prohlédnout v reálné podobě.
 • Kdy dostanete přístup k webu / administraci
  Web je od začátku registrován na Vaše jméno / email a patří Vám. Od začátku máte plný přístup k webu / administraci.
 • Portfolio
  obrazové portfolio s náhledy najdete tady ​ Vybrané projekty Martina Krajina - web Pavla Kurková Fotoobrazy - e-shop Ellysia – web, ručně malované struktury na pozadí webu MadaCraf - e-shop Kateřina Francová - web Amapolas - e-shop LAV - design - e-shop Roubenka Stodola - web Saule - redesign webu Dana Poustková - web, rezervační systém Šťěpánka Jovanović - web Keramika u Slunečních hodin - e-shop Schopnost samoléčení - web, doplněn o mé fotografie přírody na pozadí
 • Reference
  "Děkuji Šárce za přístup, zpracování a cit s jakým stránky tvořila. Dlouho jsem nemohla nikoho najít, kdo vystihne mou představu. Šárku vřele doporučuji a věřím, že se stránky budou líbit i vám." Pavla Kurková www.prirodatvori.cz "Děkuji za naplňující, tvořivou spolupráci, kde se v každém detailu propisuje, že druhého nejen naplno vnímáš, ale mnohokrát svými dary předčíš jeho očekávaní. Nádherná spolupráce." Lucie Ellysia Kolbabová www.ellysia.cz Od prvního kontaktu jsem věděla, že jsem si Šárku pro tvorbu svých webových stránek vybrala dobře. Ať už šlo o komunikaci e-mailovou nebo online přes WA nebo Zoom, vždy to bylo příjemné, respektující a zároveň efektivní, strukturované a srozumitelné, na Šárku byl vždy spoleh. Nechala mě říci svou představu a pak velmi citlivě udělala návrh, který jsme postupně ladily do výsledné podoby, která předčila má očekávání. A zpětné vazby na web jsou, že mě "vystihuje" a je "krásný, harmonický, vyladěný a lákavý". Dana Poustková www.danapoustkova.cz "Chtěla bych poděkovat za skvělou spolupráci při vytváření mého e-shopu. Web je vytvořen podle mých představ. Oceňuji tvou profesionalitu, spolehlivost a kreativitu. Ještě jednou mockrát díky, Šárko." Petra Riou www.mada-craft.cz "Děkuji, ještě jsem se na to dnes dívala a je to perfektní, může to jít do světa. Moc Vám, Šárko, děkuji za skvělou práci a komunikaci" Šárka Urbancová www.saule.cz

Vytvořím Vám
web nebo e-shop

S citem i s odborností, se zkušeností rozjezdu nových projektů pro automobilky i s rozjezdem malých startupů a handmade projektů. Pomohu Vám se strategií Vašeho webu, dáme dohromady strukturu, obsah, design. 

Váš web bude funkční a krásný, bude odrážet Vás.

bottom of page